Preskočiť na hlavný obsah

Prečo COMPEED®?

Výhody používania značky COMPEED®

Vďaka vytvoreniu optimálneho prostredia na hojenie rán náplasti COMPEED® blister plasters poskytujú vyššiu účinnosť hojenia a rýchlejšiu úľavu od bolesti ako konvenčné lepiace prúžky.*

*Karlsmark T, Goodman JJ, Drouault Y, Lufrano L, Pledger GW. Randomised clinical study comparing COMPEED® cold sore patch to acyclovir cream 5% in treating herpes simplex labialis. J Eur Acad Dermatol Venereol. 2008; 22 (10): 1184-1193.

Zistite, prečo značka COMPEED® funguje ako druhá koža vytvárajúca optimálne prostredie na podporu procesu hojenia.

Pôvod značky COMPEED®

Pred viac ako 25 rokmi začala skupina škandinávskych vojakov rezať veľké hydrokoloidné obväzy na menšie kúsky, aby si počas výcviku chránili nohy. Výsledky boli pozoruhodné. Vytvorené náplasti boli ideálne na prevenciu ako aj na liečbu pľuzgierov.

Ako výsledok toho sa zrodil názov značky COMPEED® a hydrokoloidné náplasti sa vďaka ústnemu podaniu stali v krátkom čase populárne. Po úspechu náplastí na pľuzgiere sa značka COMPEED® sústredila na ďalšie kategórie, ako napríklad kurie oká, otlaky a vybočené palce, ale aj na revolučné náplasti na liečbu oparov. V súčasnosti je COMPEED® uznávaná značka a má viac ako 20 výrobkov, ktoré ponúkajú účinné riešenia na rôzne potreby spotrebiteľa s jediným cieľom: nech vás nič nezastaví.